Berat Ali Yavuz Genel Müdür

1989 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinde tamamladı. Lisans eğitimi döneminde İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Araştırma Merkezi Çalışma grubunun kuruculuğunu ve yönetim kurulu başkanlığını yürütmüş, bu kuruluş bünyesinde yayın hayatına halen devam eden Minerva dergisinin kuruculuğunu ve genel müdürlüğünü üstlenmiştir. Akademik yazı ve çalışmalarını bu ekip ve yayın bünyesinde gerçekleştirmiş olan Yavuz, lisans bitiminde görevini bırakmıştır. Yüksek lisans eğitimi Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler programında devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi ile birlikte özel bir finans kurulusunda finansal analist olarak çalışmış ve daha sonra uluslararası lojistik sektörüne geçiş yapmıştır. Politika-ekonomi ilişkisi üzerine akademik çalışmalarını devam ettiren Yavuz, akıcı şekilde İngilizce konuşmakta olup, ekonomi-politik, strateji, uluslararası politika ve bilgi toplumu üzerine çalışmalarını da devam ettirmektedir.


Oğuzhan Altınkoz Pazarlama Direktörü

1991 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Yüksek Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü ve Bremen Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans tezini “Almanya’da Yaşayan Türkiye Kökenli Göçmenlerde, Göçmen Kimliğinin İnşasında Alman İmgesi”  konusunda yazdı. Akıcı bir şekilde İngilizce ve Almanca, başlangıç seviyesinde Lehçe konuşabilen Altınkoz; uluslararası göç, kimlik inşası, etnisite ve milliyetçilik çalışmaları alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.


Şaban Çaytaş Finans Direktörü

1995 Edirne doğumlu. Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir

KAPAT